Jakie zadania ma spełniać nasza brama garażowa?

Mogłoby się wydawać, że brama garażowa jest tylko po to aby zakryć otwór garażowy. Ale czy aby na pewno to jej jedyna funkcja? Po głębszym zastanowieniu wnioski są zaskakujące – ponieważ brama, poza zabezpieczeniem otworu garażowego, może spełniać szereg innych istotnych funkcji. Jakich?- spytacie…

3 zadania, które powinna spełniać nasza brama garażowa:

  1. Element dekoracyjny – nie ulega wątpliwości, że to właśnie brama garażowa zajmuje największą powierzchnię naszej elewacji domu, oczywiście nie licząc dachu. Jest więc niezwykle ważne by pięknie się prezentowała oraz pasowała do wystroju całego domu. Pamiętajcie, że Wasz dom to Wasza wizytówka.
  2. Bezpieczeństwo – bardzo ważne, aby nasza brama była dobrze wykonana, z odpowiednio trwałego materiału i by posiadała dodatkowe zabezpieczenia, które ochronią nas przed nieproszonym gościem
  3. Wygoda – istotną funkcją naszej bramy powinno być zapewnienie komfortu użytkowania. Najbardziej komfortową bramą jest brama otwierana automatycznie, sterowana pilotem – drogie Panie – chyba nie ma nic gorszego niż w deszczowy dzień narażać nasze fryzury na deszcz.

Jak więc widzicie dobrze dobrana brama garażowa spełnia wiele istotnych zadań. Jeśli jesteście na etapie poszukiwania bramy warto przemyśleć, jakie dodatkowe funkcje powinna spełniać, tak aby Państwa zakup był w 100% satysfakcjonujący.

 

 

 

Share