O Nas

Omawiamy i porównujemy bramy garażowe segmentowe, bramy garażowe uchylne, bramy rolowane, bramy przemysłowe, napędy i automatykę do bram garażowych.

Ważnym elementem każdego domu jest garaż, a co za tym idzie brama garażowa. Na łamach niniejszego bloga będziemy mówili o wszystkim co dotyczy tego tematu. Będziemy badali i omawiali wszystkie dostępne na rynku bramy garażowe, w poszukiwaniu tej najwłaściwszej, która będzie chroniła nasz dom, nasze auto a jednocześnie ułatwi nam życie.

Dzisiejszy rynek stawia wysokie oczekiwania przed producentami; bramy garażowe muszą spełniać coraz to większe wymagania konsumentów. Niezawodne bramy garażowe to nie wszystko – klienci oczekują również wysokiej estetyki drzwi garażowych, dostępnych w różnorakiej gamie kolorów i stylów, bezpieczeństwa zwłaszcza tam, gdzie są małe dzieci lub starsi ludzie, wygody poprzez wysublimowane automaty do bram garażowych czy tez piloty umożliwiające otwieranie bramy bez wychodzenia z auta jak również atrakcyjnej ceny.

Nie zawsze tanie bramy garażowe są złe, tak jak nie zawsze te najbardziej rekomendowane czy rozreklamowane są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich. Dlatego stworzyliśmy ten blog, będziemy tu omawiać i porównywać wszystkie typy bram: bramy segmentowe, bramy kasetonowe, bramy uchylne, bramy rolowane, bramy dwuskrzydłowe, bramy przemysłowe. Opowiemy o producentach i markach dostępnych na polskim rynku bram, takich jak: Hörmann, Wiśniowski, Wurtman, Normstal, Krispol, Droma, Mirola i inni. Zastanowimy się też czy automatyka bram ma sens i ile to kosztuje.

Przedstawimy jak dobrać bramę garażową, jak zainstalować bramę garażową, jak zainstalować automatykę do bram, jak pielęgnować bramę garażową… mamy wiele pomysłów. Zachęcamy do komentarzy jak i zadawania pytań- jak to mówią „kto pyta – nie błądzi” .

Życzymy udanej lektury~

 

Dodaj komentarz